Kieruje te słowa do ciebie – pozornie anonimowy człowieku

Kto, komu, ile, za co i po co … psychodeliczna amoralność i fanatyczny amok

Kieruje te słowa do ciebie – pozornie anonimowy człowieku …

Opublikuje ten tekst tylko jeden, jedyny raz, nasze działania są ciche, ale nad wyraz skuteczne.

Nadal możesz stanąć za swoją rodziną i rodem, albo przekształcisz się nieodwracalnie w najemnika i sługusa tzw : władzy.

Chcesz pracować za fetysz pieniądza, utrzymującego iluzje kultury i cywilizacji, pomimo jej całkowicie abstrakcyjnego kształtu, skłaniającego do nienawiści i podziału. ?!

Pamiętaj, prędzej, czy później zobowiązania cię wykończą, lub zrobimy to my społeczeństwo, za zdradę ludzi, z którymi żyjesz.

Funkcjonujesz jak szczur, rozrywający własną godność, moralność i sumienie na strzępy. Teraz będziesz się z tego śmiał, bo najważniejsze są pieniądze, ale wraz z wiekiem i rosnącym niepokojem, gorycz wyleje się na twoje sumienie …

Zobowiązania i tak zwany „profesjonalizm” (uległości dla masońskiego autorytetu), prowadzą do zakłamania, a sprzedawczyki pracujący dla różnych formacji politycznych za pieniądze, bądź też dla jednej formacji przeciw drugie, z powodu fanatyzmu politycznego lub religijnego, urzeczywistniają tylko komediową i teatralną formę iluzorycznej władzy, której dramat, sprzeczny jest z równością i wolnością społeczną.

Nowoczesna płaci 30 tysięcy złotych miesięcznie za memy i 95 tysięcy za hejt, reklamę i tworzenie podział w internecie. PiS płaci łącznie za te usługi 1 mln 560 tysięcy rocznie, PO ponad 959 tysięcy rocznie …

1/3 ludzi współpracujących z partiami politycznymi, ale także z kościołem, gra na wszystkich frontach równocześnie, różne routery, modemy, nazwiska, nicki, poglądy …

W związku z tym, albo staniecie za człowieczeństwem i prawdą, albo kompletne listy degeneratów, informatorów, internetowych iPredatorów, czy kreatorów podziału społecznego, ujrzą światło dzienne : Imię Nazwisko, nicki dla różnych organizacji, iP, adres zamieszkania, numery telefonów, a także dane sprzętu na, którym „pracujecie”.

( Obserwujemy i dopuszczamy też stosunkowo blisko cwaniaków, których nie interesują nasze teksty, ale przypatrują się osobom, które lajkują nasze teksty, wchodzą w skład naszych znajomych … , są to jednostki, które widzą w internecie źródło niemoralnego zarobku, kreowanego za pomocą metody na obserwatora i antysystemowego wojownika.

Jeśli uważasz, że jest to moralne, bo tak robi wiele innych osób, to uważaj, bo twoje działania bardzo nam się nie podobają i to wasze dane, mogą posłużyć nam do różnych nietypowych celów informatycznych. Anonimowość i bezpieczeństwo, to kolejna iluzja … )

Zabawa się skończyła i wasze metody prowokujące, dzielące, ośmieszające itd, są już mało skuteczne, śmieszne i obnażające wasz poziom intelektualny, zredukowane do statystycznego szeregu idiotów, napędzających podział, kłótnie i siejących ferment.

Równość daje szanse, jeśli odpowiedzialność społeczna wygra ze strachem i głupotą podziału. Tak rodzi się samostanowienie przez samoograniczenie i wolność jednostki oraz społeczeństwa. Jeśli nie zauważyliście, tylko my potrafimy to powiedzieć bez kłamstwa i płynącego z tego interesu.

Jest teza i antyteza, jest trzecia siła tworząca tezę i antytezę, ale jest też i czwarta siła, wyprzedzająca działania trzeciej siły.

Być może pewnego dnia animatorzy staną się marionetkami … A widzowie opuszczą wreszcie widownię teatru, zamykając za sobą drzwi podziału …

Dlaczego robicie, to co robocie?

Bowiem ktoś cwany, kierujący się podstępem i interesem zatrzymania władzy, potrafi wykorzystać waszą stworzoną na bazie prawa biedę, rozchwianie emocjonalne, strach, wiarę w iluzje, psychozę oraz narcyzm, przekuwając to w iluzoryczną nagrodę za „lojalność” wobec iluzji psychopatycznej władzy.

Tylko, kto ochroni wasze dzieci i wnuki przed dziećmi i wnukami tych, którzy chcą was posiadać, niszczyć a nawet tworzyć, wedle wymogów powszechnej kontroli … ?!

Władza, rodzi strach i kontrole, więc aby władać należy zabezpieczyć władze za pomocą najemników, spychając strach na społeczeństwo, które dochodzi do stanu samokontroli przez donosicielstwo i szpiegowanie, co rozrywa łańcuch jedności i zaufania.

Myślcie, bo wasze poczynania skupiające się tylko na was i nie poprawiają waszego bytu, tylko niszczą byt waszych dzieci i przyszłych pokoleń …

http://depopulacja.blogspot.com/2016/02/czarna-psychologia-internetu.html

Liga Świata
Samostanowienie i Samoograniczenie

Reklamy