Puste zbieractwo i trzej władcy ideologi dekonstrukcji myśli, słowa i działania

Puste zbieractwo i trzej władcy ideologi dekonstrukcji myśli, słowa i działania

Żyjemy z pomniejszenia i z powiększenia czasowego zgodnego z modą wykreowaną przez cwaniaków, którzy pragną zapewnić sobie wieczny biznes opary na materializmie psychologiczno – duchowym.

Od lat tłumacze wam, że wszystko co wychodzi poza prawdę trzech podstawowych form pracy*, jest kłamstwem dążącym do zerowania człowieka na człowieku w wyniku istoty kłamstwa, które twierdzi, że każdy pragnie tego czego nie ma, a chciałby mieć, dla podkreślenia swej egocentrycznej sztucznie wytworzonej osobowości, żyjącej w iluzji bytu materialnego.

( * https://dydymuscytaty.wordpress.com/2017/04/03/czym-jest-praca/ )

Jak to jest, że istota duchowa szuka pocieszenia w materii ? Psycho-manipulanci stworzeni przez filozofów, wychodzą z prostego założenia, że :

Człowiek szuka różnych form zmniejszenia swojego narzuconego w wyniku dekonstrukcji cierpienia.

Istota ludzka szuka jakiegokolwiek narzędzia, metody, która mu pomoże, w poszukiwaniach jakiegokolwiek oparcia.

Cierpienie w sensie uniwersalnym, jest ideą powstała na skutek siłowego i psychologicznego działania, mającego na celu usunięcie ludzkiej tożsamości, której wybawiony obszar staje się miejscem wytworzenia nowych kreacji psychologicznych takich jak tradycja oparta na historii literackiej wspartej fałszywymi fetyszami.

Chcemy poczuć się lepiej, bezpieczniej i istota duchowa niemogący znaleść tego w drugim człowieku, zaczyna dekonstruować samoistnie swoją psychikę, dążąc do zastąpienia świata duchowego, światem materialnym, opartym na konsumpcjonizmie i kulcie fetyszu, wrzucanego ze świata zewnętrznego do zamkniętej enklawy luster, tworzącej potrzeby, będące odbiciem potrzeb społecznych ,kreowanych przez iluzoryczną władze wariatów i degeneratów.

I znów wracamy do ideologii lustra, jaką kultywuje człowiek dążący do uzależnienia od systemu, który go zdekonstruował za pomocą idei sztucznie wytworzonej tradycji, która zmienia myśli, słowa i formy działania.

Również słowo tożsamość, zostało w wyniku dekonstrukcji zniszczone i zapomniane, aby nikt z was, nie mógł powołać się na tożsamość człowieczeństwa, czy idea prawa naturalnego.

Wymieszano was w gigantycznym multikulturowym garnku, przekształcono wasze myśli w podzielony i wymyślony historyczno – religijno – polityczny bełkot, narzucany w formie edukacji i większość z was zapomniało skąd przyszła, skąd się wywodzi i dokąd kiedyś zmierzała.

Społeczeństwo pozbawione tożsamości, jest zagogubionym tworem własnych obaw i strachów …

Staliście się formą żywego materializmu, jesteście jego przyczyną i skutkiem, ktoś was stworzył na podobieństwo tych, których mózgi dawno zostały wykastrowane z poczucia równości i wolności, staliście się użytecznymi producentami, obserwatorami i nabywcami rzeczy, których logika i duchowość, nie przewidziała w procesie kształtowania człowieczeństwa.

Chwytacie się rzeczy materialnych, dążąc do uczynienia z nich jeszcze bardziej wyrafinowanych i subtelnych fetyszy, aby poprawić swoje samopoczucie i samoocenę.

Świat wariatów wykorzystujących innych ludzi do realizacji swoich celów polegających na zdobywaniu fetyszy produkowanych przez innych wariatów, dąży do spirali chaosu …

Ten amok kultu fetyszu, każe wam poprzez egoizm płodzić innych ludzi, aby z błogosławieństwem przekazać im gromadzone fetysze i tradycje ich produkcji, mnożenia, doskonalenia i czynienia z nich celu życia …

Wydaje wam się, że chodzi o kulturę postępu i rozwoju, tymczasem stajemy się materialistami, którzy kreują techniki zdobywania laurów własnej choroby psychicznej, zbieracze zamiast przedzierać się przez lasy i pola, wdzierają się do sklepów i marketów, kolekcjonując spuściznę niegodną miana człowieka duchowego.

Fetysz, został stworzony zaraz po tym jak obdarto człowieczeństwo z przesłań duchowych za pomocą nowych przekonań narzuconych niewolnikom przez panów, które twierdzą, że : człowiek, jest połączeniem zachowań biologicznych i wykreowanych tworów psychologicznych, które należy w sposób prawidłowy i tradycyjny, wykorzystać dla dobra władzy …

Moje ja, tylko ja, czyli moje ego

Filozofowie w wyniku dekonstrukcji, stworzyli nowy cel życia istoty zniewolonej opartej na nierealnym tworze ego, które aby żyć w idei chaosu, musi być zaspokojone, co daje nadzieje dążenia do upragnionego ładu.

Jednak w zaprogramowanej sztuce teatralnej najważniejszym aspektem jest akcja, która włącza emocje, dążące do przerostu formy nad treścią.

Oszołomiony widz, łączy emocje z fantazjami pompującymi ego do niewyobrażalnych rozmiarów.

http://wojciechdydymski-cytaty.blogspot.com/2017/06/jak-wyjsc-z-jaskini-platonskiej.html

W czasach istnienia ludzkiej tożsamości, można było oddzielić duchowość od materializmu, jednak dziś w świecie pełnym iluzji w sposób niezauważony dla ludzkiego oka, poprzez dekonstrukcje słowa, myśli i czynu, połączono te dwie przeciwstawne sobie formy istnienia. Połączono rzeczywistość z iluzją, nadając iluzji, nazwę ustroju polityczno religijnego dostosowanego do czasu, któremu nadano wartość ewolucji postępowej.

Materializm duchowy

Duchowy materializm, jest terminem stworzonym przez mistrza buddyzmu tybetańskiego, Czögjamę Trungpę (https://en.m.wikipedia.org/wiki/Chögyam_Trungpa), który jako lustro zapożyczył sobie wytyczne od znanego masona, filozofa i maga Georgija Gurdżijewa (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Georgij_Gurdżijew).

Otóż społeczeństwo w czasach tożsamości składało się w 75 % ze zbieraczy pokarmu sezonowego.

Ludzki umysł zdekonstruował pojęcie zbieractwa i przerstrasportował je do świata duchowego.

Puste zbieractwo

Puste zbieractwo, odnosi się do porzucenia wartości i przejścia na rzecz zbieractwa artefaktów iluzorycznych i nikomu nie potrzebnych, zwanych fetyszami.

Jednak zbieractwo zostało tak daleko przeniesione w świat iluzji i dekonstrukcji, że dotknęło praktyk religijnych, które zostały włączone do idei zbieractwa psychologicznego.

Zbieramy fetysze, ale też spowiedzi, sekrety, tajemnice innych osób. Tak, tak praktyki duchowe polegają na gromadzeniu myśli własnych i osób trzecich …

Lustro odbija świat słów, myśli i poczynań innych ludzi – idoli, bogów, panów … Stajemy się żywą formą rytualną i tradycyjną, która nie ma własnego życia, lecz egzystuje na bazie podrabiania bytu innych istot.

Ba, ci którzy was hodują, pokazują wam nawet sposoby hodowli rodzaju ludzkiego i świat luster którymi posługujecie się w procesie życia, ale wy patrząc na świat, którego nie rozumiecie, odrzucacie niepotrzebne wam w świecie iluzji fakty.

( Na przykład. Serial Twin Peaks 2017, pokazuje wam świat lustra mającego kształt tessaractu, który odbija rzeczywistość wszechświata, w którym się owy tesseract obraca (tesseract = konstrukt psychologiczny człowieka). Człowiek od dziecka jest programowany, zastraszany i kształtowany i zmuszany, do pozbywania się pierwotnej wiedzy, mądrości i tożsamości.

Pustka zapełniana jest odbiciami tradycyjnymi, tworzonymi przez innych ludzi, którzy odbijają się w nas jako istoty autorytatywne.

Ten sam serial odnosi się do liczby 430 (43), które jest przekazem matematycznym kobiety (3) i mężczyzny (4), którzy w wyniku mnożenia tworzą wieczny byt (4×3=12=1+2=3).

Całość iluzji tworzona jest w Czarnej i Białej Loży (Black nad White Lodge). Zwróćcie uwagę na dekonstrukcje dźwięku, myśli i działania.

Polecam ten masoński serial (warto oglądać go klatka po klatce, dźwięk przeanalizować pod kątem dodatkowych przesłań) wszystkim tym, którzy chcą nauczyć się myśleć w sposób kreatywny i logiczny, wychodzący poza ideologie luster tradycji. Dążcie do tożsamości, równości i wolności …

Niekiedy pozorowane przypadki, które wydają się być żywą formą abstrakcji, uczą nas żyć i myśleć.

Kiedy miałem 4 lata, trafiłem w deszczowy dzień do ciemnego lasu niedaleko poznania, w którym spotkałem nagle zmaterializowaną znikąd sarnę, która patrząc na mnie wskazała mi pyszczkiem wykonane z plastiku : czerwony kwadrat, żółty trójką i zieloną kóle, stojący za mną dziadek językiem, którym nie wychodził z niego spytał : rozumiesz …

Te plastikowe artefakty, mam do dziś w domu, jako dowód nauki odbiegającej od iluzji dnia codziennego. Trzymano mnie z dala od kultów i dzięki temu, mogłem spoglądać ma świat pełen szaleństwa ludzi dążących donikąd.

Wielokrotnie wspominałem wam o artefakcie zeszytu z wierszami, który materializuje się w chwilach dla mnie istotnych i ważnych …

Przenikanie wymiarów dla ludzi żyjących w zgodzie z własną tożsamością, jest naturalnych przejawem zrozumienia roli istoty zwanej człowiekiem w procesie doświadczenia życia w różnych wymiarach …

O co chodziło w leśnej przygodzie ?

Zrozumiałe to rok później.

Otóż i ja i sarna patrzyliśmy na owy kontrast ze zdziwieniem, ponieważ żaden ład wykreowany przez teatralną sztukę kłamstwa, nigdy nie będzie częścią natury i tożsamości człowieka.

Serial w całości opisze po emisji ostatniego odcinka serii …

https://vimeo.com/ligaswiata/twinpeakssymbolika )

Trzej Władcy, czyli dekonstrukcja słowa, myśli i czynu

W tantrze (teatrze) Kalaczakry jest mowa o trzech przejawach materializmu zwanych Trzema Władcami :

Władcy Formy, który zarządza światem fizycznej materii;

Władcy Mowy, która zarządza sferą psychologicznego materializmu;

Władcy Umysłu, który zarządza światem duchowego materializmu.

Wraz z pojawieniem się trzech władców / trzeciej siły, o której już rozmawialiśmy, altruizm, został podmieniony na ego.

Forma, mowa i umysł

Nie jest problemem zaspokajanie swoich podstawowych potrzeb w ramach dążenia do wytwarzania odzieży, schronienia i pożywienia …

Problemem jest wykreowany na bazie tych trzech ideologii strach przed własną niepewnością, własnym jestestwem, które rodzi działanie tradycyjne, lustrzane, sprzeczne z tożsamością rdzenną istoty człowieczej.

Filozofowie aby stworzyć idee materializmu i materializmu duchowego posłużyli się egocentryzmem i trzema narzędziami dekonstrukcji, które były strukturami niemymi, dopóki Jung, Maslow i Jogananda nie nazwali ich indywiduacją, samoaktualizacją i samorealizacją.

Forma, mowa, umysł, indywiduacja, samoakuualizacja i samorealizacja

Te trzy konstrukty psychologiczne, wytarły resztki tożsamości osadzonej na altruizmie, zniewolony człowiek dostał narzędzia za pomocą których, mógł się zespolić się z system, który potrzebował ofiar do realizacji swoich celów …

Dano wam pseudo świadomość, świadomość społeczną, globalną świadomość, wyższy poziom zatracenia w transcendencji, a wy zatapiliscie się w dumie własnej dekonstrukcji, dążącej do upadku pozbawionego tożsamości …

Dano wam mieszankę sztuki zachodu i wschodu, zalęknione społeczeństwo zasiadło na widowni teatry greckiego, wewnątrz jaskini platońskiej tworząc ze swojego życia utopijną sztukę, pełną awatarów, których życie zostało przepełnione iluzją tradycji, historii, religii i polityki …

Emocje i materializm odcięły was od tożsamości, a lustra zniszczyły logicznie myślące istoty, poprzez ideologie publicznego odbicie rzeczywistości.

Wydawać nam się może, że teraz patrzymy na świat z innego, wyższego poziomu … Chwytamy się osiągnięć, uniesień, wglądów, przebłysków i fajerwerków w naszym rozwoju: siebie, z tym, że w świecie luster nas nie ma, bowiem tylko powielamy to co widzimy, słyszymy i czujemy na bazie docierających do nas emocji .

Manifestujecie wszystko to,co się w was odbija, jednak czy stajecie się przez to mądrzejsi, bardziej współczujący, czy tylko wzmacniacie swój egocentryzm będący narzuconym konceptem psychologicznym ?!?!

Ego może stworzyć poczucie… braku ego, ponieważ charytatywność, pozwala załatać dziury w waszej duszy za pomocą psychologicznego bełkotu, mówiącego wam dzielisz się więc jesteś dobry, dopóki zło egocentryzmu innych ludzi nie dotyka mnie a brutalność i niesprawiedliwość świata jest ukryta przed moimi oczyma ono nie istnieje ponieważ nie odbija się to w moich i społecznych lustrach …

Wykreowany strach terroryzmu pochłoną trzy ofiary, więc teatralny strach łapie cię za gardło, jednak gdy co sekundę umiera ktoś z głodu, nie czujesz nic, ponieważ ta anonimowa śmierć, nie niesie za sobą strachu, emocji i realnego zagrożenia, które może dopaść zbiór naszych fetyszy …

Pozostając w psychologicznym głodzie, szukamy spełnienia w warsztatach, ośrodkach rozwoju, w ciele, w umyśle, szkole, w relacjach, zdrowym jedzeniu, różnego rodzaju guru, mistykach, czy tylko szarlatanach, bazujących na systemie hierarchicznym, w którym ktoś kto posiada licencje rządową i status mistrza, może was oświecić ideologią kłamstwa …

Jednak żadne kłamstwo i żaden fetysz, nie zaspakaja was na dłużej. Dlaczego tak jest, bowiem w żadnej z tych nauk nie ma „jasności” i błądzącej gdzieś w resztkach waszej świadomości tożsamości …

Mogę was naprowadzić na fakty, tak jak mój dziadek naprowadził mnie na fakt zrozumienia, ale tylko wy sami, możecie dać sobie odpowiedź na kluczowe pytania dotyczące waszej tożsamości … otaczający wam konstrukt psychologiczny, jest dziełem filozofów, którzy wyszli z założenia, że słabsze umysłowo jednostki, można wykorzystać za pomocą siły, fetyszu, tradycji i psychologii …

Wszystko co nazwane zostało polityką, ustrojem, religią … jest formą konceptu zwanego New Age, New Age mówi do ludzi, którzy stali się lustrami …

Ruch udaje, że ma jakąś specjalną moc, wiedzę, umiejętność, że wie coś tajemniczego, czego my nie wiemy. Na takich samych zasadach konstruowane są partie, religie, struktury …

Jednak żadna tajemnica, nie dopuszcza was do logicznych rozwiązań tożsamych z bytem człowieka.

Tak jak chrześcijaństwo było odpowiedziom na potrzeby ewoluującego cesarstwa rzymskiego, tak New Age, jest tylko kolejnym symbolem zachodniego kapitalizmu, inaczej materializmu, inaczej kultury ego (ja, ja, ja).

Żadna religia, nie zbliża was do Boga, żadna tradycja, nie zbliża was do człowieczej tożsamości, i żadna nauka, nie zbliża was do mądrości, bo cóż to za wiara, tradycja i nauka, która pcha wirus człowieczeństwa, do autodestrukcji, która pochłonie nie tylko zahipnotyzowany rodzaj ludzi, ale także połączoną z nim naturę …

Powiem wam wprost, jeśli chcecie coś zmienić, musicie wyjść poza obręb poprawności politycznej i rozwiązań, które proponuje wam narzucone wam lustro, które twierdzi, że możliwe są tylko takie rozwiązania, jakie dostarczył wam system i które odbiły się w waszym lustrze …

Dopóki tradycja fetyszy, rządzi waszym światem nie ma mowy o odrodzeniu tożsamości, która kieruje się odpowiedzialnością za rodzaj ludzki …

Jeśli chcecie protestować, pisać petycje, epatować cywilizacją utopijnej kultury, nie macie szans z władzą, która za pomocą prawa, najemników i siły, może psychicznie i fizycznie zniewolić każdego z was …

I zapamiętajcie sobie, ziemia nie jest nieruchomym centrum wszechświata – axis mundi, ziemia jest jedną z wielu, tak jak każdy z was jest jednym z wielu … Zbieracie doświadczenia na rzecz bytu nadrzędnego, bytu duchowego …

Świat fetyszy i świat materii, nie jest waszym przeznaczeniem, jest tylko krótkim fragmentem waszej drogi, do której nie warto przykładać żadnego znaczenia, tylko skończeni debile tworzą ideologie życia, która ma w sposób spektakularny wywyższać ich twórcę ponad stado …

Rozbiegnijcie się po świecie, opuście miasta i fabryki, stawiajcie domy z kamienia tam gdzie przyroda tworzy polany, a węże wygrzewają swoje zwoje …

Twórzcie ubrania, schronienie i pokarm, nie tolerujecie żadnego zła dążącego do zniszczenia równości i wolności, nie szukajcie przywódców i władców, jeśli nie ma narodów nie ma wojen, czym większe zgromadzenie, tym większy konflikt, czym większe stado, tym większa chęć imponowania innym i całym stadom …

Niszcząc własny egoizm, stajesz się lepszym człowiekiem dla otaczającego cię świata. Lekceważąc władze, mnichów, kasty i inne tytularne iluzje stawiające człowieka ponad człowiekiem, dochodzicie krok po kroku do prawdy, będącej podstawą tożsamości rdzennej.

Jeśli nie staniecie się odpowiedzialni za świat, wszechświat i swój makro świat, znajda się na tym świecie ludzie, którzy położą kres iluzji, zabijając wirusa ludzkości …

Dydymus
Akademia Filozoficzna Dydymusa
Liga Świata
Samostanowienie i Samoograniczenie

Reklamy